אודות

את נתיבי הכסף הקימה מיטל נתיב, יועצת לכלכלת המשפחה, מתוך מטרה לעזור לכמה שיותר אנשים לקבל חינוך פיננסי וכלים להתנהלות פיננסית נכונה ומצמיחה. החזון של מיטל הוא שכל אדם בישראל החל מגיל צעיר יקבל השכלה וכלים אלו, ושכל משפחה תהא בעלת יכולת להקים לעצמה בסיס כלכלי חזק למען שיפור איכות חייהם.

מיטל מרצה מבוקשת בתחום הפיננסי, ליוותה עשרות משפחות באופן אישי ועזרה לאלפי משפחות באמצעות התכנים הפופולריים שלה המפורסמים ברשת החברתיות ובעיקר בערוץ היוטיוב שלה שבו עשרות הדרכות מעשירות לרווחת הציבור.

באתר תוכלו למצוא מידע על שירותיהם של מיטל ונתנאל נתיב כמו גם מדריכים וכלים פיננסיים שהכינו לכם במתנה וכן מאמרים מהתחום הפיננסי.

מיטל נתיב

נעים מאוד, אני מיטל נתיב ואני מובילה אנשים למקסום הפוטנציאל הפיננסי שלהם באמצעות יצירת סדר פיננסי, הגדרת מטרות, בניית תוכנית כלכלית וסלילת הדרך להגשמת המטרות!
התהליך הזה מוביל את הלקוחות שלי לקבל קודם כל את השקט הנפשי שכל כך חיפשו, את הודאות הכלכלית ואת הבסיס הכלכלי החזק שיאפשר להם המשך צמיחה פיננסית, אבל מעל לכל – איכות חיים!
בהשכלתי – אני בעלת תואר ראשון בניהול וסוציולוגיה ותואר שני במנהל עסקים.
למדתי ייעוץ ארגוני בשלב בו חשבתי שזו הקריירה שאני רוצה בה, אך לאחר שמצאתי את התשוקה שלי ואת הסיפוק בעזרה למשפחות בתחום הכלכלי, החלטתי להתמקצע בתחום ופניתי ללימודי ייעוץ לכלכלת המשפחה.
הרקע המקצועי שלי מגיע מעולמות תוכן עשירים, שכל אחד מהם, ביחד ולחוד, תורם באופן משמעותי לשירותים הפיננסיים שאני מעניקה – כולל מעל 15 שנים בתפקיד בכיר בהם ניהלתי צוותים, הענקתי ייעוץ פנים ארגוני, ליוויתי מנהלים בכירים בארגון, לקחתי חלק בבנייה של תוכניות ותקציבים בהיקף של מיליוני שקלים, יצרתי וביצעתי הדרכות והובלתי תהליכים ארגוניים משמעותיים.

אני נותנת לכם מהמיטב של כל עולמות התוכן מהם אני מגיעה –

ידע, שיטות וכלים – מעולם הייעוץ לכלכלת המשפחה,

מנהיגות, יכולת הקשבה, הובלה, ליווי, שיטתיות, סדר וארגון – מעולם הייעוץ הארגוני,

ועוד ידע וכלים ספציפיים בהתנהלות כלכלית בכלל וניהול תקציב בפרט – מעולם הניהול.

אני גאה ונרגשת שכבר עשרות משפחות בחרו בי לתהליך הזה והיום הן בעלות בסיס כלכלי חזק, חלקן כבר בעלות נכסים, והנתיב של כולן לעבר צמיחה פיננסית סלולה היטב.

עוד אלפי משפחות נהנות מדי יום בחינם מהתכנים הפיננסיים שאני מעלה לערוץ היוטיוב שלי, שמהווה עבורי שופר לחינוך פיננסי לכל אדם.

אני רואה במקצוע שלי שליחות ומקווה לעזור לכמה שיותר אנשים ומשפחות להגיע לביטחון הכלכלי שלהם, גם לכם!

 

נתנאל נתיב

נעים מאוד, שמי נתנאל נתיב, אני נשוי למיטל נתיב ואבא לשלושה ילדים מקסימים – עילי, עידו וענבר.
בהשכלתי אני בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים, ובנוסף, בעל רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר .
בסיום לימודיי ,עברתי בהצלחה את כל מבחני הרשות לניירות ערך לצורך ייעוץ השקעות, אך החלטתי לבחון אפיקים פיננסיים ונכנסתי לתפקיד רפרנט בבית השקעות בוטיק, בו התמחיתי בקופות גמל להשקעה וקרנות השתלמות.

עם הקמת מערך הייעוץ הפנסיוני בבנקים הוצע לי תפקיד מנהל תיקי לקוחות בתחום הפנסיוני בבנק אוצר החייל – בניית תכנון פנסיוני עבור אנשים בהווה לטובת העתיד שלהם.

עברתי את מבחני משרד האוצר ורשות שוק ההון והייתי המתמחה הראשון שעשה התמחות בייעוץ פנסיוני בבנקים! מכאן הדרך שלי כיועץ פנסיוני הלכה ונסללה עד היום.
לאחר מספר שנים כיועץ פנסיוני בבנק, התקדמתי לתפקיד מנהל לקוחות פרימיום בבית ההשקעות אלטשולר שחם. משם לאחר מספר שנים הרחבתי את הידע המקצועי שלי באמצעות מעבר לתפקיד משווק פנסיוני בכיר במנורה מבטחים. בתפקיד זה השחזתי את הידע והכישורים שלי בעולם הפנסיה והביטוחים – ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות ועוד.


אני חי את העולמות האלו למעלה מ- 15 שנה, עם ניסיון מצטבר של ניהול עשרות מיליוני שקלים לאלפי לקוחות.
את התכנון הפיננסי, פנסיוני והביטוחי שאני עושה עם לקוחותיי אני עושה מתוך ראיית ההווה והעתיד שלהם במקביל – כך שיוכלו לקבל את המיטב במינימום עלות ובמקסימום הגנה ותשואה – טובת הלקוח לנגד עיניי תמיד!
בשנה האחרונה שמחתי לצאת לדרך עצמאית ביחד עם מיטל ובכך להעניק גם לכם מהשירות שלי.