אודות

חברת נתיבי הכסף שירותים פיננסיים בע"מ הוקמה על ידי מיטל נתיב, יועצת לכלכלת המשפחה, מתוך מטרה לעזור לכמה שיותר אנשים לקבל חינוך פיננסי וכלים להתנהלות פיננסית נכונה ומצמיחה. החזון של מיטל הוא שכל אדם בישראל החל מגיל צעיר יקבל השכלה וכלים אלו, ושכל משפחה תהא בעלת יכולת להקים לעצמה בסיס כלכלי חזק למען שיפור איכות חייהם והשגת המטרות הכלכליות שלהם.

מיטל מרצה מבוקשת בתחום הפיננסי ומחברת הספר "אינטליגנציה כלכלית", ליוותה מאות משפחות באופן אישי ועזרה לאלפי משפחות באמצעות התכנים הפופולריים שלה המפורסמים ברשתות החברתיות ובעיקר בערוץ היוטיוב שלה, שבו עשרות הדרכות מעשירות לרווחת הציבור.

כיום, חברת נתיבי הכסף שירותים פיננסיים בע"מ נותנת מענה הוליסטי ורחב לאנשים פרטיים, משפחות ועצמאים שרוצים לצעוד קדימה לעבר חיים של רווחה וביטחון כלכלי, על ידי מתן השכלה פיננסית, ייעוץ ותכנון כלכלי במגוון תחומים, תוך שילוב כוחות, למען הגעה לתוצאות הטובות ביותר!

מיטל נתיב

נעים מאוד, אני מיטל נתיב, יועצת פיננסית ומשקיעה פעילה בשוק ההון, נדל"ן בישראל ונדל"ן בחו"ל. המומחיות שלי היא להוביל אנשים למקסום הפוטנציאל הפיננסי שלהם באמצעות יצירת סדר פיננסי, הגדרת מטרות ובניית תוכנית כלכלית אשר תסלול את הדרך להגשמת המטרות!
תהליך זה, הנקרא בשם "תכנון פיננסי", מוביל את הלקוחות שלי לקבל קודם כל את השקט הנפשי שכל כך חיפשו, את הודאות הכלכלית ואת הבסיס הכלכלי החזק שיאפשר להם המשך צמיחה פיננסית, אבל מעל לכל – איכות חיים!


בהשכלתי – אני בעלת תואר ראשון בניהול וסוציולוגיה ותואר שני במנהל עסקים.
למדתי ייעוץ ארגוני בשלב בו חשבתי שזו הקריירה שאני רוצה בה, אך לאחר שמצאתי את התשוקה שלי ואת הסיפוק בעזרה למשפחות בתחום הכלכלי, החלטתי להתמקצע בתחום ופניתי ללימודי ייעוץ לכלכלת המשפחה. מאז כבר עברו מספר שנים ולקחתי את תחום הניהול הפיננסי כמה וכמה צעדים קדימה, כי ייעוץ כלכלי למשפחה או אדם, חייב להיות מתוך הסתכלות מלאה וכוללת על כל ההיבטים הפיננסיים שלו. אחרת, אנחנו מחטיאים למטרה.

אני גאה ונרגשת שכבר מאות משפחות בחרו בנו לתהליך הזה והיום הן בעלות בסיס כלכלי חזק, חלקן כבר בעלות נכסים, והנתיב של כולן לעבר צמיחה פיננסית סלולה היטב.

עוד אלפי משפחות נהנות מדי יום בחינם מהתכנים הפיננסיים שאני מעלה לערוץ היוטיוב שלי, שמהווה עבורי שופר לחינוך פיננסי לכל אדם.

אני רואה במקצוע שלי שליחות ומקווה לעזור לכמה שיותר אנשים ומשפחות להגיע לביטחון הכלכלי שלהם, גם לכם!

 

נתנאל נתיב

נעים מאוד, נתנאל נתיב, סוכן פנסיוני.

בהשכלתי אני בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים, ובנוסף, בעל רישיון סוכן פנסיוני מטעם משרד האוצר .
בסיום לימודיי ,עברתי בהצלחה את כל מבחני הרשות לניירות ערך לצורך ייעוץ השקעות, אך החלטתי לבחון אפיקים פיננסיים ונכנסתי לתפקיד רפרנט בבית השקעות בוטיק, בו התמחיתי בקופות גמל להשקעה וקרנות השתלמות.

עם הקמת מערך הייעוץ הפנסיוני בבנקים הוצע לי תפקיד מנהל תיקי לקוחות בתחום הפנסיוני בבנק אוצר החייל – בניית תכנון פנסיוני עבור אנשים בהווה לטובת העתיד שלהם.

עברתי את מבחני משרד האוצר ורשות שוק ההון והייתי המתמחה הראשון שעשה התמחות בייעוץ פנסיוני בבנקים! מכאן הדרך שלי כיועץ פנסיוני הלכה ונסללה עד היום.
לאחר מספר שנים כיועץ פנסיוני בבנק, התקדמתי לתפקיד מנהל לקוחות פרימיום בבית ההשקעות אלטשולר שחם. משם לאחר מספר שנים הרחבתי את הידע המקצועי שלי באמצעות מעבר לתפקיד משווק פנסיוני בכיר במנורה מבטחים. בתפקיד זה השחזתי את הידע והכישורים שלי בעולם הפנסיה והביטוחים – ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות ועוד.

אני חי את העולמות האלו מעל 16 שנה, עם ניסיון מצטבר של ניהול עשרות מיליוני שקלים לאלפי לקוחות.
את התכנון הפיננסי, פנסיוני והביטוחי שאני עושה עם לקוחותיי אני עושה מתוך ראיית ההווה והעתיד שלהם במקביל – כך שיוכלו לקבל את המיטב במינימום עלות ובמקסימום הגנה ותשואה.

כמה מילים על הערכים שמלווים אותנו בעשייה שלנו

כבוד, סבלנות וחוסר שיפוטיות – כל אדם וכל משפחה מגיעים מעולם שונה, עם השקפות עולם שונות, תרבויות שונות. אנחנו כאן כדי לעזור לכל אחד להגיע להחלטות הכלכליות הנכונות לו ולמשפחתו לא מתוך ההעדפות והשקפת העולם האישית שלנו, אלא להחלטות שנכונות להם גם כלכלית וגם לדרך בה בחרו לחיות, עם מערכת הערכים והשיקולים האישיים שלהם.

יושרה – את השיטה והכלים שפיתחנו ועמם אנו עובדים, אנו מיישמים גם בחיינו האישיים. WE WALK THE TALK. לא נמליץ או נייעץ לעשות משהו שאנו עצמנו לא עושים/נעשה או מאמינים בו. כולל מגוון השקעות שביצענו בעצמנו כדי שנוכל להתנסות עם הכסף שלנו. אנחנו מתייחסים לכסף שלכם בכבוד הראוי ממש כאילו היה שלנו.

נגישות – המילה הזו נגישות טמועה בנו עמוק בפנים כי אני (מיטל) מגיעה מ20 שנה של עבודה בארגון גדול הפועל למען איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות. העובדה כי העולם היום כל כך לא נגיש לאנשים רבים הובילה אותנו להחלטה שהשירות שלנו חייב להיות נגיש לכמה שיותר אנשים – בדרך בה אנו מעבירים את הידע שלנו, ביכולת ההגעה אלינו מבחינה גיאוגרפית ומבחינת עלות השירות! היכולת שלנו להנגיש ידע ולהסביר נושאים פיננסיים סבוכים כך שישמעו פשוטים וברורים היא מתנה, ועדות לכך הם המשובים המעולים שאנו מקבלים מהסטודנטים בקורס חינוך פיננסי לאנשים עם מוגבלות שכלית.

אחריות ואכפתיות – ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ולכן חשוב לנו שתיישמו, שתתקדמו ואנחנו כאן כדי לוודא שזה יקרה. זו הסיבה שיש לנו 93% הצלחה בתוכניות הליווי שלנו. לאורך התוכנית אנו תמיד בודקים, שואלים, יוזמים ומוודאים שאתם על המסלול הנכון. יחד עם זאת, אנו מצפים מכל משתתף לקחת על עצמו את האחריות לתהליך, לבצע את המשימות, מורכבות ככל שיהיו, לקבל את ההחלטות ולצאת לדרך הכלכלית החדשה שלו. אנחנו יכולים להביא אתכם עד הבאר, אנחנו לא יכולים להכריח אתכם לשתות ממנה.

ודאות וביטחון – ערכים אלו באים לידי ביטוי בעשייה שלנו בכמה מובנים. ראשית, חשוב לנו מאוד שתרגישו ביטחון בנו ובתהליכים שלנו. תחושת הביטחון והאמונה שאתם עושים את הצעד הנכון – זה מה שימשיך להניע אתכם קדימה ויוביל אתכם להצלחה. ושנית – אנו כאן מתוך שליחות להעלות אתכם על הנתיב הפיננסי שיוביל אתכם למצב של ודאות כלכלית וביטחון כלכלי, כך תזכו לאיכות חיים ושקט נפשי.

סדר ומעשיות – אנו מאוד תבניתיים בעשייה שלי, בכל תחומי החיים. חשוב לנו סדר, תוכניות, מטרות, דרכי פעולה. כשיש לנו סדר ושיטה – יש לנו שליטה. וכך התהליכים שלנו בנויים. מאוד קשה להצליח אחרת. כמובן שלצד התבניות, הלוגיקה והמספרים יש מקום לרגשות ולאמונות שלנו, והדרך לשלב ביניהן היא עדינה אך קריטית להצלחת התהליך.

גמישות ויצירתיות בעולם משתנה – החיים האישיים שלנו דינמיים והעולם הכלכלי עצמו גם כן משתנה ולכן היכולת להיות גמישים פיננסית היא חשובה. ריבית עולה, ריבית יורדת, שינויים בחיים האישיים שלכם – הרחבת משפחה, העלאה בשכר – יש כל כך הרבה גורמים שמשפיעים על קבלת ההחלטות הכלכליות שלנו. לכן, בתהליכים פיננסיים חשוב תמיד לדעת איך להשאיר מקום לגמישות ואיך להתאים את המהלכים הבאים לפי המצבים המשתנים בכלכלה ובחיים האישיים.

 

 

אנחנו נרגשים להכיר אתכם ולעזור גם לכם בדרך שלכם לצמיחה כלכלית!

לתיאום שיחת היכרות ניתן ללחוץ כאן

תפריט נגישות