מי צריך ביטוח שיניים?

אפריל 2023

 

טיפולי שיניים הם חלק מההוצאות הגדולות שלנו לאורך חיינו, במיוחד אצל ילדים בעת יישור שיניים, ואצלנו המבוגרים כשמתחילות כל הבעיות שדורשות כתרים, שתלים, וטיפולים בהיקפים של אלפי ועשרות אלפי שקלים.

הפתרונות שיש במדינת ישראל לנושא הם לא רבים. ניתן לעשות ביטוח דרך קופת החולים ועד היום היה ניתן לעשות ביטוח שיניים פרטי רק אם הייתם חלק מאיגוד גדול כלשהו או חברת ענק שדאגה לעובדים שלה. אם לא הייתם שייכים לאחת מקבוצות אלו – הייתם צריכים להסתפק בביטוח השיניים של קופת החולים שלכם.

הבעיה בקופות החולים היא זמינות התורים. לא אחת כשהיה עלינו לתאם תור לשיננית או לביקורת של רופא, היינו צריכים לחכות יותר מחצי שנה!

אבל עכשיו המהפכה של ביטוחי השיניים כבר כאן!

כל אחד יכול היום להצטרף לביטוח שיניים פרטי וליהנות ממגוון מחירים מסובסדים בטיפולים השונים, כולל טיפולים אורתודנטיה לילדים, והכל במרפאות פרטיות.

 

 

אלו טיפולים ביטוח שיניים פרטי כולל?

ביטוח שיניים פרטי מכסה מגוון רחב של טיפולים, החל מטיפולים משמרים ועד אורתודנטיה ולכן מתאים גם לגילאים שונים. הנה מספר דוגמאות: עקירות, סתימות, שיננית, יישור שיניים קלאסי, כתרים, עקירות כירורגיות, צילומי שניים, הלבנת שיניים ועוד

 

 

האם כדאי לעשות ביטוח שיניים פרטי?

נסו להעריך את הטיפולים שאתם או בני משפחותיכם תהיו זקוקים להם בשנים הקרובות, מה עלות הטיפולים תהיה במרפאות הפרטיות, והשוו את זה לעלות שתקבלו דרך הביטוח והוסיפו על זה את תשלום הביטוח. הסתכלו על השורה התחתונה וקבלו החלטה מושכלת 🙂

 

 

אם אינכם בטוחים, או רוצים לקבל עוד מידע, מוזמנים ליצור איתנו קשר עכשיו – בלחיצה כאן 

אהבתם? שתפו:

Facebook
WhatsApp

תפריט נגישות