השירותים שלנו

חברת נתיבי הכסף שירותים פיננסיים בע"מ הוקמה מתוך מטרה להוביל אתכם לחיים של רווחה וביטחון כלכלי 

על ידי מקסום הפוטנציאלי הפיננסי שלכם.

בנינו עבורכם מעטפת הוליסטית לתכנון כלכלי חכם ומצמיח ופיתחנו את שיטת "הכוחות השלובים", באמצעותה תוכלו לקבל החלטות כלכליות חכמות יותר בתחומי ההשקעות, כלכלת המשפחה, פנסיה וביטוחים.

השקעות

קיימות היום אפשרויות רבות לביצוע השקעות, איך תדעו מה באמת הכי מתאים לכם באופן אישי?
נדל"ן בישראל, נדל"ן בחו"ל, נכסים דיגיטליים, הלוואות חברתיות, שוק ההון,
לקנות לבד מניות או להשקיע דרך גופים מומחים – קרן השתלמות, קופת גמל להשקעה, פוליסת חיסכון..

וזה רק על קצה המזלג!
מה אתם יודעים על כל השקעה כזו?
על רמות הסיכון שבה?
על היתרונות והחסרונות שלה?
איך זה מסתדר עם המטרות שלכם? 

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבצע תכנון כלכלי מקיף, הלוקח בחשבון את כל ההיבטים הפיננסיים שלכם, את כל היעדים העתידיים שלכם, כדי שנוכל לעזור לכם לבנות תוכנית כלכלית מצמיחה ובחינת ההשקעות שהכי מותאמות לכם באופן אישי!

כמשקיעים פעילים בעצמנו בזירות שונות של השקעה, אנו מביאים איתנו לא רק את הידע המקצועי וההכשרה המתאימה, אלא גם ובמיוחד את הניסיון האישי שלנו.

לפרטים נוספים לבחינת התאמת לתהליך – תאמו לנו עכשיו שיחה

 

כלכלת המשפחה / תכנון פיננסי מקיף

תהליך לצמיחה פיננסית –

כשיצאנו לחיים עצמאיים, אף אחד לא שלח אותנו לדרך עם ידע וכלים להתנהלות כלכלית נכונה, כזו שתעזור לנו להשיג את היעדים הכלכליים שלנו.

אנחנו כאן כדי לתת לכם את הצידה לדרך, זו שתראה לכם איך לנהל נכון את הכסף שלכם,

איך לגרום לו לעבוד בשבילכם ולבנות ביטחון כלכלי לכם ולמשפחתכם.

באמצעות תהליך ליווי ייחודי והוליסטי נוכל לעשות ביחד סדר ותכנון פיננסי שיעזור לכם להתקדם כלכלית מהמקום בו אתם נמצאים היום לכיוון המטרות שלכם.

 

לפרטים נוספים ובחינת התאמה לתהליך – תאמו לנו עכשיו שיחה ראשונית בלחיצה כאן

פנסיה

הידעתם שיש דרכים שונות לגרום לקצבת הפנסיה שלכם להיות גדולה יותר? ולפעמים – משמעותית גדולה יותר (במאות אלפי שקלים..)

פנסיה היא אחד הדברים הכי לא ברורים ומשעממים שיש, אנחנו מודים.. ולכן רוב האנשים לא בדיוק יודעים מה קורה להם שם, מעבר לזה שהמעסיק מעביר סכום כסף עבורם בכל חודש. 

לצערנו יש עצמאים שאפילו לא מפקידים לעצמם לפנסיה ובכך לא דואגים לעתיד הכלכלי שלהם..

רוב האנשים גם לא יודעים לקרוא את הדו"ח שנשלח אליהם מקרן הפנסיה ולא יודעים שיש פעולות קטנות שניתם לבצע, שיובילו לתוצאות גדולות ומשמעותיות בגיל הפרישה.

יש לנו לקוחות שהצלחנו להגדיל את קצבת הפנסיה בעשרות אחוזים!!

למשל – ללקוח בן 35 שהייתה צפויה לו קצבת פנסיה של 6,000 ש"ח, הצלחנו לייצר לו קצבה של 19,000 ש"ח!! רק משינוי המוצר הפנסיוני ודמי הניהול, הוא קיבל תוספת משמעותית לפנסיה שלו. ויש לנו דוגמאות רבות אחרות כאלו. אלו אנשים שלא היו צריכים לעבוד יותר קשה או להתאמץ בכלל, רק להגיע אלינו! 

בנתיבי הכסף אנחנו יודעים לזהות את כל המקומות האלו בקרן הפנסיה שלכם, אותם תוכלו לשפר, כדי למקסם את גובה הקצבה אותה תקבלו בסופו של דבר בגיל הפרישה.

נוכל לעשות את זה גם בקרנות השונות שיש לכם – למשל קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה ופוליסות חיסכון. לפעמים השינוי הכי קטן בדמי הניהול ו/או המסלול, יכול לייצר לכם תוצאות מדהימות!

השירות ניתן על ידי נתנאל נתיב, סוכן פנסיוני בעל רישיון ממשרד האוצר

לפרטים נוספים ובחינת התאמה לתהליך – תאמו לנו עכשיו שיחה ראשונית בלחיצה כאן

ביטוחים

ביטוחים הם ההגנות הכלכליות של כל אדם ומשפחה. חס וחלילה במקרה של אירוע בריאותי, גובה ההוצאות של הטיפולים הנדרשים יכול להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים, ועל זה – הוצאות על הפסד ימי עבודה. ביטוח מתאים יכול למנוע מכם את המפולת הכלכלית הזאת ולעזור לכם להיערך למקרים בריאותיים שונים, שאנו מייחלים שלא יגיעו!!

לעיתים, יש משפחות עם עודף ביטוחים, ומשלמות מאות שקלים מיותרים בכל חודש. גם במצב כזה אנחנו לא רוצים להיות. זיהוי של הביטוחים העודפים, ביטולם והפניית הכסף להשקעה במקום לביטוח – יכולה לייצר לכם חיסכון ארוך טווח משמעותי ביותר!

למשל, הגיעה אלינו לקוחה עם תיק ביטוחי מנופח – היו שם גם כפל ביטוחים וגם ביטוח מיותרים שלא היו רלוונטיים לה ולמשפחתה. לאחר בדיקה מעמיקה הצלחנו להוזיל לה את עלויות כלל הביטוחים שלה ב400 ש"ח בחודש!! אותם היא הפנתה לטובת השקעה שתייצר לה 120,000 ש"ח ב15 השנים הבאות. מדהים!

השירות ניתן על ידי נתנאל נתיב, סוכן פנסיוני בעל רישיון ממשרד האוצר

לפרטים נוספים ובחינת התאמה לתהליך – תאמו לנו עכשיו שיחה ראשונית בלחיצה כאן

הרצאות

מעבר לשירותי ייעוץ פרטניים וקבוצתיים, אנו מעבירים סדנאות והרצאות לקהל הרחב, ארגונים, כנסים ועוד.

ניתן להזמין הרצאה או סדרת הרצאות בהתאמה אישית לפי הקהל והצורך

קורסים ולמידה

השכלה פיננסית היא הבסיס להצלחה הכלכלית והגשמת המטרות שלנו. לצערנו, רוב האנשים לא מקבלים השכלה פיננסית לא בבית ולא במוסדות החינוך הפורמליים. אנחנו כאן כדי להכניס אתכם לעולם הכסף וההשקעות בגובה העיניים, עם קבלת כלים פרקטיים לעשייה. לפרטים נוספים ניתן ללחוץ כאן

תפריט נגישות