עשינו את הקורס הפריצה הכלכלית עם מיטל. הקורס היה מקיף ויסודי. מיטל עברה איתנו בצורה שיטתית על כל מה שדרוש להצלחה כלכלית. לפני התכנית חיפשתי ידע פיננסי מכל מיני מקורות באינטרנט והרצאות למיניהם. 

רכשתי ידע אך יחד עם זאת הייתי קצת מבולבל ולא ידעתי תכלס מה לעשות עם הכסף שלי, ואולי גם הייתי חסר ביטחון וחששתי לפעול. מיטל עשתה לי סדר בראש. קיבלנו מעטפת שלמה ומסודרת , אשר יחד עם נתנאל השלימה לנו לפאזל אחד שלם את כל החלקים שהיו לפני כן חסרים. 

יותר מכל החלק הכי חשוב לדעתי בתכנית הוא הליווי האישי. 

אני מרגיש שללא הליווי האישי כל הידע בעולם שהייתי לומד לא היה עוזר לי, כי זה עדיין היה יושב אצלי בגדר תאוריה, ובשביל להוציא דברים מהכח אל הפועל הייתי חייב את היד המכוונת של מיטל. בנוסף היחס הקשוב והחם של מיטל וגם של נתנאל אפשרו לנו להרגיש סביבה נוחה לשאול ולהתייעץ איתם חופשי , מיטל אפילו תבעה את זה מאיתנו ותמיד הייתה זמינה לכל שאלה. 

אני חושב שבכל תחום כאשר אדם בוחר לו מורה/מנטור/קאוצ'ר או איך שלא נקרא לזה, דבר ראשון זה החיבור האישי אליו, ועם מיטל זה קרה, פשוט כי יש לה יחסי אנוש מעולים !! 

בקיצור ממליץ בחום על התכנית, שווה כל שקל. החיסכון בפנסיה ובביטוחים שעשה לנו נתנאל, והתכנית הכלכלית שמיטל בנתה לנו צפויים להחזיר לנו עשרות ומאות מונים ביחס להשקעה ששילמנו על התכנית עצמה.

 
חן ואלעד הדר, אפריל 2022

תפריט נגישות